Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tue 2 Mar
kl 15:30 - 17:00
Langrennskurs, klassisk. Litt øvet. Tærud.
Akershus Bedriftsidrettskrets   Langrenn   Oslo bedriftsidrettskrets
Velkommen til intensivt langrennskurs på…   Les mer  
Tue 1 Dec 2020
kl 00:00 - 00:00
Ski på Topp
Oslo bedriftsidrettskrets   Ski  
Bli med på spennende vinterturer gjennom…   Les mer  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Mon 1 Mar
kl 13:00 - 14:30
Langrennskurs, klassisk. Litt øvet. Oslo.
Akershus Bedriftsidrettskrets   Langrenn   Oslo bedriftsidrettskrets
Velkommen til intensivt langrennskurs på…   Les mer  
Fri 12 Feb
kl 06:00 - 00:00
OBIKs virtuelle skirenn
Oslo bedriftsidrettskrets   Ski  
BIKs virtuelle skirenn passer både for deg…   Les mer  
Fri 4 Dec 2020
kl 15:00 - 00:00
Gavekort Ski på Topp
Oslo bedriftsidrettskrets   Ti på topp  
Gi et gavekort til den som har det meste!Pris kr.…   Les mer  
Mon 2 Nov 2020
kl 19:00 - 21:00
Introduksjonskveld i padel tennis (Fullbooket)
Oslo bedriftsidrettskrets   Squash   Tårngata 15, Økern
INVITASJON TIL BEDRIFTSIDRETTEN OSLO OM TO…   Les mer  
Sun 11 Oct 2020
kl 15:00 - 18:00
TURNERING I FOTBALLGOLF PÅ KROKHOL GOLFBANE!
Oslo bedriftsidrettskrets   Fotball   Enebakkveien 640 A
INVITASJON TIL TURNERING I FOTBALLGOLF PÅ…   Les mer  
Mon 28 Sep 2020
kl 18:30 - 20:00
Friidrettsstevne
Oslo bedriftsidrettskrets   Friidrett   Fet
Dato: Mandag 28. september Fet…   Les mer  
Tue 22 Sep 2020
kl 18:30 - 20:00
Friidrettsstevne
Oslo bedriftsidrettskrets   Friidrett   Stovner
Dato: Tirsdag 22. september Stovner…   Les mer  
Sat 19 Sep 2020
kl 08:00 - 15:30
Finalespill og KM i golf 2020
Oslo bedriftsidrettskrets   Golf   Østmarka GK, Kjellgårdveien 41
Finalespill og kretsmesterskapet i golf 2020…   Les mer  
Tue 15 Sep 2020
kl 18:30 - 20:00
Friidrettsstevne
Oslo bedriftsidrettskrets   Friidrett   Lambertsetter
Dato: Tirsdag 15. september Lambertseter…   Les mer  
Tue 8 Sep 2020
kl 17:00 - 18:30
Friidrettsstevne
Oslo bedriftsidrettskrets   Friidrett   Stovner
Dato: Tirsdag 8. september Stovner…   Les mer  
Levert av IdrettenOnline